Hydrox

Hydrox to jeden ze skutecznych środków pozwalających na chemiczne kondycjonowanie wody, który cieszy się sporą popularnością. Nie ma w tym nic dziwnego – środek ten ma liczne zalety, a jego cena jest bardzo przystępna. W jakim celu się go stosuje? Przede wszystkim preparat Hydro-X to środek posiadający silne właściwości antykorozyjne, które wykorzystuje się w przypadku kotłów parowych.

Środek ten działa w sposób wielokierunkowy – nie tylko posiada właściwości odgazowujące (ponieważ wiąże dwutlenek węgla i tlen), ale również wspomaga tworzenie magnetytowej warstwy ochronnej wewnątrz kotła. Doskonale pomaga w złuszczaniu kamienia oraz zapobiega powstawaniu nowych osadów w kotle parowym.

Uzdatnianie wody z preparatem Hydro-x

Uzdatnianie wody za pomocą preparatu Hydro-x jest proste i bezpieczne. Środek ten ma postać płynną oraz bursztynowy kolor. Warto w tym miejscu zauważyć, że pomimo tego, że jest to preparat bezpieczny dla środowiska, w postaci skondensowanej jest środkiem silnie drażniącym. Dlatego też podczas jego aplikacji warto zachować wszelkie środki ostrożności.

Środek możemy aplikować za pomocą pompki lub ręcznie uważając na to, aby dodać ilość określoną przez producenta i dopasowaną do wielkości i pojemności kotła parowego oraz stacji uzdatniania wody. Należy również zwrócić uwagę na to, by preparat dobrze wymieszał się z wodą. Zaczyna on działać praktycznie od razu, dzięki czemu przynosi tak dobre efekty.

Nasza oferta środków, preparatów chemicznych do kondycjonowania wody

Hydro-X to tylko jeden z preparatów dostępnych w ofercie BP Serchem. W asortymencie firmy znajdują się wysokiej jakości środki, które stworzone są przez doświadczonych profesjonalistów. Starannie opracowane proporcje sprawiają, że preparaty dostępne w naszej ofercie charakteryzują się wysoką skutecznością. Co więcej, dostępne są w bardzo przystępnej cenie, co jest ich dodatkowym atutem.

BP Serchem

ul. Słowackiego 17, 43-173 Łaziska Górne

tel/fax. 32 206 05 31 e-mail: info@bp-serchem.pl NIP: 954-250-08-09 REGON: 240429295