Filtry do wody przemysłowej

Każda firma, która w swojej działalności musi korzystać z wody, wie doskonale, że jej oszczędność jest na wagę złota. Nie tylko ze względu na wydatki, jakie musimy ponieść, ale również z powodu wpływu na środowisko. Obecnie więc zakłady przemysłowe robią co mogą by jak największą ilość wody odzyskać i móc wykorzystać ją powtórnie. Nasza firma wychodzi im naprzeciw, oferując odpowiednie rozwiązania.

 

W naszym asortymencie znajdziesz filtry do stacji uzdatniania wody, które są dopasowane do potrzeb firm i zakładów przemysłowych. Wśród nich znajdziesz między innymi filtry mechaniczne, które wyposażone są w doskonałej jakości siatki filtracyjne. Dzięki temu są one w stanie oczyścić wodę z najdrobniejszych nawet zanieczyszczeń, przywracając jej zdatność do użytku przemysłowego.

Nasza oferta filtrów i środków

Dostępne w naszej ofercie filtry wodne dopasowane są do potrzeb zakładów przemysłowych. Charakteryzuje je nie tylko skuteczność oczyszczania, ale również duża wydajność godzinowa oraz niewielkie spadki ciśnienia. Dzięki temu są w stanie oczyścić taką ilość wody, jakiej potrzebujesz. Tym bardziej, że oferta filtrów do cieczy jaką posiadamy jest naprawdę różnorodna i szeroka.

Filtry, które oferujemy naszym klientom, to nowoczesne, technologicznie zaawansowane rozwiązania, które są nie tylko niezawodne i solidne, ale również intuicyjne w obsłudze. Stawiamy na najwyższą jakość materiałów oraz przemyślane rozwiązania, pozwalające skutecznie oczyszczać nawet duże ilości wody. To idealna oferta dla firm, która z pewnością spełni twoje oczekiwania.

O nas

Firma BP Serchem działa na rynku od ponad 11 lat. Przez ten czas staliśmy się liderem w dziedzinie oczyszczania wody do celów przemysłowych. Naszymi klientami są firmy z sektorów takich branża hutnicza, motoryzacyjna czy hutniczo-ciepłownicza. Nasza wiedza, doświadczenie oraz stosowanie nowoczesnych rozwiązań sprawiają, że jesteśmy w stanie zapewnić ci to, czego potrzebujesz, by cieszyć się dobrą wodą.

BP Serchem

ul. Słowackiego 17, 43-173 Łaziska Górne

tel/fax. 32 206 05 31 e-mail: info@bp-serchem.pl NIP: 954-250-08-09 REGON: 240429295