Stacja uzdatniania wody

Uzdatnianie wody z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych może być obecnie w pełni zautomatyzowane, efektywne i ekonomiczne

Uzdatnianie wody z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych może być obecnie w pełni zautomatyzowane, efektywne i ekonomiczne. Ponieważ woda wykorzystywana w wielu gałęziach przemysłu musi spełniać wiele norm bezpieczeństwa, warto rozważyć budowę nowoczesnej stacji jej uzdatniania złożoną z certyfikowanych i zintegrowanych ze sobą urządzeń.

Profesjonalna stacja oczyszczania wody to przyszłościowa inwestycja, która może mieć pozytywny wpływ zarówno na zdrowie, jak i długość eksploatacji sprzętu hydraulicznego czy armatury grzewczej i sanitarnej. Wybierając rodzaj stacji warto zasięgnąć rady specjalistów, którzy ocenią korelację takich czynników jak pochodzenie wody, jej pożądana jakość i szacowane zużycie.

Dlaczego warto posiadać profesjonalny system?

Własny system oczyszczania wody gwarantuje kontrolę jej jakości i optymalizację procesu produkcyjnego poprzez możliwość kształtowania jej parametrów. Takie rozwiązania polecane są firmom, które chcą ochronić swoje urządzenia przed awariami wywołanymi kamieniem kotłowym, ale również korporacjom, chcącym zapewnić swoim pracownikom zdrową wodę o wysokich walorach smakowych.

Wybór technologii poprawiających jakość wody to wiele korzyści dla inwestującego w stację uzdatniania wody. Przede wszystkim gwarancja czystości płynu wykorzystywanego nawet w najbardziej restrykcyjnie przestrzegających norm branżach, jak farmacja czy przemysł spożywczy. Ponadto – poprzez zapewnienie pracownikom zdrowej i wartościowej wody bez użycia plastikowych butelek – wsparcie ochrony środowiska naturalnego.

Projektowanie, dobieranie i montaż

Wybór najbardziej odpowiedniej stacji uzdatniania wody wymaga przemyślanej decyzji. Warto wziąć pod uwagę kilka czynników, które ułatwią dopasowanie sprzętu do potrzeb. Przede wszystkim należy sprawdzić stopień twardości wody, przewidywaną ilość zużycia oraz oczekiwane parametry fizykochemiczne. Technologowie z BP Serchem są otwarci na konsultacje.

W naszej ofercie dostępny jest atrakcyjny cenowo pakiet usług towarzyszących procesowi budowy stacji – od projektu aż po instalację i eksploatację. Odpowiednio dobrane urządzenia zapewniają sprawne funkcjonowanie na etapie filtracji oraz dezynfekcji, których efektem jest woda o właściwościach adekwatnych do potrzeb.

Systemy przemysłowe

Zdobywane przez lata doświadczenie pozwala nam zaproponować wiele innowacyjnych rozwiązań, które sprawdzą się w konkretnych gałęziach przemysłu. W efekcie woda o pożądanych właściwościach może być wykorzystywana w optymalnym stopniu, co przekłada się na odczuwalną redukcję kosztów prowadzonej działalności. 

Nasze propozycje projektowe znajdują zastosowanie w wielu branżach, jak przemysł spożywczy, kosmetyczny czy przetwórczy. Ponieważ instalacje przemysłowe muszą być trwałe, współpracujemy z cenionymi producentami, którzy dbają o ich jakość. Produkowane przez nich urządzenia skutecznie eliminują twardość, skażenia bakteriologiczne czy niewłaściwy smak oraz zabarwienie wody.

Instalacja i gwarancja

Decyzja o budowie własnej stacji oczyszczania wody to ważny krok przybliżający do zrealizowania tego zamierzenia. Towarzyszymy klientom na każdym etapie inwestycji planując przemyślane rozwiązania, tworząc wizualizacje, a w końcu instalując urządzenia oraz gwarantując ich sprawne i długoterminowe funkcjonowanie przy zachowaniu niskich kosztów eksploatacyjnych.

Wybór firmy BP Serchem to gwarancja pełnego zakresu usług, wykorzystania odpowiednich technologii, przygotowania wymaganej dokumentacji technicznej oraz przeszkolenia z obsługi sprzętu. Wszystko to po to, by przyczynić się do bezpieczeństwa produkcji, niższego zużycia wody i ograniczenia ilości ścieków oraz uniknięcia nadmiernej amortyzacji instalacji.

Cennik i opinie klientów

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług, których jakość i efekty są warte swojej ceny. Wsparcie firm, zakładów i korporacji w dostarczaniu wody spełniającej polskie i europejskie normy daje nam ogromną satysfakcję, a rzetelne opinie zadowolonych klientów są motywacją do wytężonej pracy.

BP Serchem

ul. Słowackiego 17, 43-173 Łaziska Górne

tel/fax. 32 206 05 31 e-mail: info@bp-serchem.pl NIP: 954-250-08-09 REGON: 240429295