Lampy UV do dezynfekcji wody

Uzdatnianie wody za pomocą lamp UV to metoda ciesząca się coraz większym uznaniem. W Polsce nie jest jeszcze szeroko znana, inaczej niż na świecie, ale także u nas z wolna docenia się zalety tego rozwiązania. Jest to znakomite wyjścia zwłaszcza tam, gdzie nie można stosować dezynfekcji chemicznej lub za pomocą podgrzewania wody.

Proponowane przez nas lampy UV do dezynfekcji wody świetnie oczyszczają ją z różnego rodzaju niepożądanych zanieczyszczeń i organizmów. Znajdują szerokie zastosowanie, nie tylko w zakładach przemysłowych, ale też w przypadku basenów czy ujęć wody. Chronią nawet przed zielenieniem wody.

Informacje o lampach UV dezynfekcji do wody

Zastosowanie lamp UV do sterylizacji wody jest bardzo szerokie. Są one wykorzystywane do uzdatniania wody w różnych środowiskach, a nawet w szklarniach oraz w przemyśle spożywczym, zamiast pasteryzacji. Ich eksploatacja pozwala na poczynienie znacznych oszczędności.

Lampy UV to zdecydowanie rozwiązanie, które może wyprzeć tradycyjne sposoby uzdatniania wody, także ze względu na swą atrakcyjną cenę. Warto więc jak najszybciej zapoznać się ze specyfiką tego rozwiązania. Szczegółowe informacje na temat tego typu uzdatniania można znaleźć na naszej stronie.

Cena i zastosowanie sterylizacyjnych lamp UV w przemyśle

Zastosowanie sterylizacyjnych lamp UV w przemyśle związane może być ze znacznymi oszczędnościami. Jest to też rozwiązanie łatwiejsze i bezpieczniejsze niż chemiczne uzdatnianie wody czy oczyszczanie jej za pomocą temperatury. Powoduje to, że z rozwiązania tego korzysta coraz więcej zakładów przemysłowych.

BP Serchem

ul. Słowackiego 17, 43-173 Łaziska Górne

tel/fax. 32 206 05 31 e-mail: info@bp-serchem.pl NIP: 954-250-08-09 REGON: 240429295