woda

Filtry mechaniczne to jeden z podstawowych, a jednocześnie wciąż najbardziej skutecznych sposobów oczyszczania wody. Nie ma w tym nic dziwnego – doskonale radzą sobie z usuwaniem zanieczyszczeń stałych, osadów oraz mętności wody. Poprawiają jakość cieczy, przedłużają żywotność maszyn i urządzeń (ponieważ zapobiegają powstawaniu osadów), a przy tym są niezwykle ekonomicznym rozwiązaniem.

W jaki sposób działają filtry mechaniczne do cieczy? To bardzo proste. Wyposażone są we wkład filtrujący, który w zależności od rodzaju filtra może być wykonany z różnego rodzaju materiałów – od tkanin po stal nierdzewną. To, co wyróżnia wkład filtrujący, to mikroskopijne otwory, przez które przepływa woda. Ich mała średnica sprawia, że zanieczyszczenia zostają oddzielone od wody.

Nasza oferta dla firm i zakładów przemysłowych

BP Serchem to firma, która już od wielu lat oferuje wysokiej jakości filtry mechaniczne w wielu różnych rozmiarach, modelach i typach. Rozwiązania, które oferujemy, są idealnymi dla firm oraz zakładów przemysłowych. Wyróżniają się bowiem dużą mocą oraz prędkością filtrowania w pełni dopasowaną do potrzeb firm i zakładów.

Filtry mechaniczne, które znajdziesz w naszej ofercie, to najwyższa jakość materiałów, łatwość montażu i obsługi oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne. Dzięki temu są nie tylko funkcjonalne, ale również niezawodne i trwałe. Z powodzeniem posłużą więc w twojej firmie przez wiele lat. Wszystko to w dobrej, konkurencyjnej cenie.

BP Serchem

ul. Słowackiego 17, 43-173 Łaziska Górne

tel/fax. 32 206 05 31 e-mail: info@bp-serchem.pl NIP: 954-250-08-09 REGON: 240429295