Kamień kotłowy

Powstający w naturalny sposób, głównie przy kontakcie z twardą wodą, kamień kotłowy w instalacjach kotłowych jest wielkim zagrożeniem dla urządzeń. Z wolna obniża wydajność działania poszczególnych elementów, a także, powodując korozję, zmniejsza ich żywotność.

Chcąc uchronić swoje urządzenia przed zgubnym działaniem kamienia kotłowego, można między innym regularnie korzystać z naszych usług czyszczenia instalacji kotłowych i wodnych. Pozwala to zachować je w doskonałym stanie, nie tylko jeśli chodzi o ich trwałość, ale też wydajne, niezakłócone działanie.

Nasza firma dysponuje specjalnymi środkami chemicznymi usuwającymi kamień kotłowy w sposób całkowicie bezpieczny dla instalacji. Regularne poddawanie jej tym działaniom pozwala zachować ją w nienagannym stanie i uniknąć kosztownej wymiany elementów na nowe i związanych z tym kłopotów.

Zabezpieczanie w przemyśle

By nie dopuścić do pojawienia się zgubnego dla instalacji kotłowej kamienia kotłowego, można skorzystać z dwóch rozwiązań. Przede wszystkim warto regularnie decydować się na czyszczenie instalacji. Bardzo ważne jest też uzdatnianie przemysłowe wody oraz ochrona przed kamieniem za pomocą środków chemicznych.

BP Serchem

ul. Słowackiego 17, 43-173 Łaziska Górne

tel/fax. 32 206 05 31 e-mail: info@bp-serchem.pl NIP: 954-250-08-09 REGON: 240429295